Czego się boimy?

Czy jesteś pewien, że chcesz zrezygnować z przygody życia? Z wycieczki, nieznanych, egzotycznych rejonów świata. Już nigdy więcej możesz nie mieć okazji wybrać się w tak piękne okolice. Czy Twój strach jest Cię w stanie pokonać?
Strach przed lotem samolotem jest bardzo powszechnie spotykany, wśród tych starszych i tych młodszych osób, wszyscy chcą zwiedzać, lecz gdy przychodzi do wyboru środka transportu wolą się tłuc wiele godzin samochodem czy autobusem niż wsiąść do „skrzydlatego potwora”. Strach to normalny objaw, przecież nie wiemy co to latanie, nie potrafimy unieść się w powietrze.

 

Wszystko jest dla nas nieznane, nowe, czasem nawet niewiarygodne. Szybki, krótki lot i kilka godzin za nami, zmiany czasu, które mogą rytm naszego organizmu wywrócić do góry nogami. Jednak czego tak naprawdę się boimy? Usterek, turbulencji, niesprzyjających warunków atmosferycznych, czy zamachów. Tak te ostatnie wciąż tkwią w wielu głowach, niepewność, czy coś się przypadkiem nie wydarzy. Nigdy nic nie wiadomo, jednak czy jesteś pewien, że jadąc autobusem, rowerem, czy idąc chodnikiem nikt w ciebie nie wiedzie? To nie jest wytłumaczenie.