Gruz nie taki straszny

Nagromadzone odpady po remoncie, czy rozbiórce nie muszą już zalegać i szpecić swoją obecnością. Wystarczy, że odezwiemy się do odpowiedniej firmy, a wywóz gruzu Poznań może być szybki i skuteczny. Zatem po co zwlekać z tą decyzją? Już teraz warto odezwać się do najpopularniejszej firmy w Poznaniu i okolicy! Przechodzimy do realizacji zgłoszeń najszybciej, jak to możliwe! Gdzie nas szukać?

Wszystko o naszej działalności…

Jesteśmy firmą, która od lat działa w branży. Specjalizujemy się w dostarczaniu i odbiorze specjalistycznych pojemników na odpady budowlane. Nasze kontenery na gruz Poznań znaleźć można na każdym dużym i małym placu budowy, czy tuż przy ekipie remontowo-budowlanej. Pomagamy w zapanowaniu nad powstałym chaosem po przeprowadzonych pracach. Nie tylko dostarczamy potrzebny sprzęt, ale również zajmujemy się późniejszym składowaniem i utylizacją odpadów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Współpracujemy z naszymi klientami od lat. Podejmujemy się realizacji zarówno dużych zleceń, jak i tych skromniejszych, bardziej prywatnych. Z przyjemnością wejdziemy w kooperację z deweloperami, czy przedsiębiorcami. Dostarczymy kontenery na gruz Poznań w kilku wymiarach!

Oferta handlowa dostosowana indywidualnie pod każdego klienta!

Do wykonywanych przez nasz zespół działań podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Niezależnie jednak od stażu pracy, zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz uwagi klientów!

Zapewnienie różnorodnej oferty handlowej to wewnętrzne zobowiązanie naszej firmy. Wywóz gruzu może odbywać się bowiem w specjalistycznych pojemnikach o zróżnicowanych wymiarach. W naszym przypadku przedział ten jest bardzo duży. Największe kontenery osiągają nawet 40 m³! Natomiast te najmniejsze to przedział rozpoczynający się średnio od 1,7 m³.

W zależności od przeznaczania, prowadzimy również poradnictwo, które pomoże naszym klientom w wybraniu odpowiedniego kontenera. Oczywiście w przypadku niespodziewanych okoliczności losowych, jesteśmy elastyczni. W jak najkrótszym czasie staramy się naprawić zaistniałą sytuację- na przykład: zamianę pojemnika na odpady na większy metrażem, dostawienie jeszcze jednego pojemnika, czy przyspieszenie terminu wywozu.

Każde zamówienie rozpatrujemy z należytą starannością, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. W przypadku długofalowej współpracy zawsze zapewniamy dodatkowe rabaty!

Można się z nami skontaktować od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy, pod numerem telefonu, albo drogą mailową.

Zapraszamy!